Aktualności

2015-11-16 NOWE STOISKO FIRMOWE !

Miło nam poinformować że w naszym salonie w Zielonej Górze przy ul. Naftowej 4 powstało nowe stoisko firmowe - tym razem firmy SZYNAKA MEBLE. Szynaka-Meble jest wiodącym producentem mebli w Polsce. W swojej działalności z powodzeniem łączy wysoką jakością z nowoczesnym wzornictwem. Więcej szczegółów o kolekcjach meblowych firmy Szynaka na stronie www.szynaka.pl. Zapraszamy do naszego salonu !

2015-09-30 AKCJA 3 x 0% !!!

W okresie od 1 do 31 października we wszystkich naszych salonach trwać będzie akcja sprzedaży na raty "3 x 0%" czyli bez odesetek, bez prowizji, bez pierwszej wpłaty - a wartość towaru dzieli się na 10 równych rat. O szczegóły prosimy pytać Sprzedawców. Zapraszamy na zakupy !

2015-07-15 LETNIA WYPRZEDAŻ !!!

Jak co roku zapraszamy do wszystkich naszych salonów na letnią wyprzedaż. W każdym salonie przygotowaliśmy specjalną ofertę wyprzedażową z rabatem - 30 %. Szczegóły oferty u Sprzedawców. Zapraszamy serdecznie, ilość produktów ograniczona np. zestaw wypoczynkowy w skórze można kupić obecnie za 2999,00 zł. Do zobaczenia w naszych salonach !!!


                                                    więcej aktualności >>

Kategorie

Szukaj produktu

Nazwa produktu Producent


Polecamy