Aktualności

2014-07-07 GORĄCA LETNIA PROMOCJA !

Wszystkie nasze salony meblowe zapraszają na gorącą letnią promocję, w każdym salonie jest przygotowanych po 100 produktów w super cenie, jest to wyjątkowa okazja - o szczegóły proszę pytać Sprzedawców. Dodatkowo od 15 lipca do 15 sierpnia wprowadzamy raty 3 x 0 %. Życząc udanych wakacji - zapraszamy do naszych salonów meblowych!

2014-06-24 BOGATTI W NASZEJ OFERCIE !

Stoisko firmowe w naszym salonie w Zielonej Górze otwiera firma BOGATTI. Meble firmy BOGATTI wykonane są z litego drewna oraz najwyższej jakości płyt wiórowych w okleinach naturalnych. Użyte surowce i lakiery są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. W ofercie znajdą Państwo wzornictwo klasyczne jak i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty !

2014-06-23 MATERACE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI !

Zielonogórski salon poleca produkty firmy FOAM ROYAL które cechują się najwyższą jakością wykonania. Wszystkie materace przystosowane są do stelaży regulowanych i są hipoalergiczne. Posiadają certyfikat międzynarodowy Oeko-texⓇ co jest gwarantem na nietoksyczność użytych materiałów. Materace FOAM ROYAL nie są nacinane ani nawiercane, dzięki czemu znacznie wydłuża się ich żywotność. Zapraszamy !


                                                    więcej aktualności >>

Kategorie

Szukaj produktu

Nazwa produktu Producent


Polecamy