O Firmie

 Przedsiębiorstwo Handlowe, Usługowe i Produkcyjne "OTAR" to firma datująca swe początki na rok 1990.

Spółka posiada sześć pawilonów zlokalizowanych w większych miastach Ziemi Lubuskiej: Świebodzinie, Wolsztynie, Żaganiu, Żarach, Krośnie Odrzańskim oraz Zielonej Górze gdzie znajduje się centrala przedsiębiorstwa.


Spółka "OTAR" specjalizuje się w handlu meblami i artykułami wyposażenia wnętrz i jest w tej dziedzinie liderem na Ziemi Lubuskiej.

 Łączna powierzchnia wystawowa pięciu salonów meblowych Spółki "OTAR", która wynosi około 16 tysięcy m2 umożliwia w sposób najlepszy z możliwych - poprzez aranżację wnętrz - prezentację mebli i artykułów wyposażenia  mieszkań oraz profesjonalną obsługę klienta. Posiada też OTAR wyspecjalizowany sklep oferujący odzież i galanterię odzieżową.

Dynamiczny rozwój, ciągłe doskonalenie struktur firmy zaowocował liczbą ponad 1300 dostawców i producentów korzystnie sprzedających swoje wyroby poprzez sieć salonów "OTAR". W 1998 roku Spółka "OTAR" zakupiła obiekt i 1,78 ha ziemi przy ul. Naftowej 4 w Zielonej Górze.

 


 Po ośmiomiesięcznym remoncie oddano do użytku nowoczesny i funkcjonalny biurowiec, który stał się siedzibą firmy oraz halę o powierzchni 6 tysięcy m2 obecnie największy i najnowocześniejszy Salon Meblowy na ziemiach zachodnich. 

Salony Meblowe Spółki "OTAR" charakteryzują się specyfiką podejścia do klienta, który jest tutaj najważniejszy, możliwością zaspokojenia jego wymagań, specyficznym przedstawieniem sposobów aranżacji wnętrz własnych domów i mieszkań, a przede wszystkim szeroką ofertą handlową renomowanych producentów mebli. 

Spółka "OTAR" posiada znaczącą pozycję w kraju. Jest bardzo prężną i dynamiczną firmą, dla której sukces to nie etap końcowy, ale początek drogi ku dalszemu rozwojowi. 

Kategorie:

Szukaj produktu

Nazwa produktu Producent